Driclor kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Driclor’u kullanırken en iyi sonuçları elde etmek için bu ürünün nasıl ve ne zaman kullanıldığına dikkat etmek gerekmektedir. Aşırı koltuk altı terlemesine karşı optimal verim için aşağıdaki basit fakat önemli adımları takip edin:Gece yatağa girmeden önce ter önleyici kullanın.

İnsanların daha az terledikleri bir zaman dilimi olan geceleri, ter önleyicinin alüminyum bazlı etkin maddesi daha yüksek oranda fazlası ter kanallarına çekilir. Mevcut ter önleyici miktarı arttığı için, gözeneklere daha etkin nüfuz eder. Bu, ter bezlerine terlemeyi azaltmaları veya durdurmaları için sinyal gönderir.Etkinliğini artırmak ve tahrişten kaçınmak için tamamen kuru cilde uygulayın.

Aşırı terlemeye karşı en iyi korumayı sağlamak ve tahrişten kaçınmak için ter önleyiciyi tamamen kuru cilde uygulamak önemlidir. Tamamen kuru olduğunuzdan emin olmak için saç kurutma makinesini soğuk çalıştırarak koltukaltınıza tutabilirsiniz, ardından ter önleyiciyi uygulayın ve uygulamadan sonra cildinizi kurutmak için saç kurutma makinesini soğuk çalıştırarak koltukaltınıza tutun. Cildinizde aşırı ter veya suyun bulunması tahrişe veya kaşıntıya yol açabilir ve ürünün verimini düşürebilir. Bir ter önleyicinin koltukaltlarınızı tıraş ettikten hemen sonra uygulanması da tavsiye edilmemektedir. Tipik olarak bu işlem cildinizi tahriş eder ve bir ter önleyicinin uygulanması tahrişin artmasına sebep olabilir.

Göz ile temasından kaçınınız.

Ateşten uzak tutunuz. Dik bir şekilde, 25ºC'nin altındaki serin bir yerde saklayınız.

Kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatınız. Dik bir şekilde saklayınız.

Takı veya parlak metal yüzeyler ile temasından kaçınınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Merak ettikleriniz

Referanslar:
1. Nyamekye IK. Eur J Vasc Endovasc Surg 27, 571–576 (2004)
2. Driclor Kullanım Onaylı Ürün Bilgisi

Bu web sitesinin içeriği yalnızca Türkiye’deki hedef kitle içindir.
Driclor Antiperspirant GlaxoSmithKline şirketler grubunun tescilli bir ticari markasıdır.

PM-TR-DCR-20-00041

© 2024 GlaxoSmithKline şirketler grubu. Her hakkı saklıdır.

Çerez Politikası Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları İletişim
YUKARI